Michal Chytrý - instalatérské práce


Reference

 

Během mého podnikání jsem provedl montáž ústředního topení, vodoinstalace a plynovodu v mnoha rodinných domech po celé ČR.

Rekonstruovali jsme bytová jádra  - viz. pan Černý - Rakovník, paní Budínská - Chrášťany, pan Česárik  - Praha, pan Pažický - Praha, pan Beránek - Praha, pan Škarvada - Hospozín, atd.

Pro firmu Rakoplynoservis v Rakovníku jsem vystupoval jako subdodavatel při montáži nového plynovodu v objektu Policie ČR Kladno - ředitelství - cena této akce byla Kč 1.000.000,-.

Spolupracuji se  stavebními  firmami  - firma Lenner, firma Svoboda, Konopásek, Špáňa, Grabmyler, Allkon a topenářskou firmou Tojma s.r.o..

Montáž ústředního topení a plynovou kotelnu jsem dále prováděl ve zdravotním středisku v obci Mutějovice. Dále  zde probíhala  montáž plynové kotelny v ZŠ - celková částka této akce byla Kč 700.000,-. Dělám zde i opravy ostatních objektů obce.

Prováděl jsem opravu plynovodu v obci Krupá a také vykonávám opravy všech budov  JZD Kněževes.

Dělal jsem rekonstrukce plynové kotelny, vody a topení v hotelech - Zálesák a Lebeda v Lužné u Rakovníka.

Pro společnost Veselý domeček provádíme rekonstrukce vodovodu, kanalizace, plynovodu a ústředního topení a to ve všech jejich činžovních domech a panelových domech v Praze.

Pro bytový dům Žatec jsem dělal rekonstrukci stoupaček v panelových domech.

Pro pana Černého a paní Černou v Rakovníku jsem v roce 2011 prováděl rekonstrukci provozovny, výrobny, jídelny, restaurace, ubytoven a bytů - v celkové hodnotě Kč 2.000.000,-

Další rekonstrukci jsem prováděl v restauraci U Starouše - Praha.

Pro pana Šmída v Žatci jsem dělal montáž nového ústředního topení a plynové kotelny.

 

Během roku 2013 jsem uskutečňoval pro paní Bradáčovou rekonstrukci velkého statku a ostatních budov, které vlastní - Bradáčův dvůr a dále jsem prováděl vodoinstalaci v ZOO Praha.

V roce 2013 jsme začali  úzce spolupracovat s firmou Avers s.r.o., pro kterou jsme rekonstruovali divadlo Violu, Českou spořitelnu Ústí nad Labem, ČS Kdyně, ČS Ostrov nad Ohří, ČS Klášterec nad Ohří, ČS Prachatice, ČS Plzeň, muzeum Rabštejn, bytový dům Navrátilova Praha, areál v Psychiatrické léčebně Bohnice v Praze, Lovecký zámeček Ohrada, podnikatelský inkubátor na zámku Kolín.

V témže roce jsem spolupracoval s firmou Zlínstav a. s. - při výstavbě experimentální haly v Plzni - v celkové hodnotě

Kč 1.800.000,-

 

V roce 2014 jsme prováděli rekonstrukci restaurace Meze a Colonial - v Praze pro firmu Gurme s.r.o. v celkové hodnotě

Kč 1.650.000,-

Úzce spolupracujeme s firmou Loex - pro kterou jsme prováděli montáže ZTI, ÚT v RD - např. Bavoryně, Čtyřkoly, Domaslavice, Kněževes, Pavlíkov, Cvrčovec, Přerubenice, Přezletice, Jince, Štiřín, Vlčín u Chlumčan, Vtelno, Zádolí u Neveklova, Milence, Hrubý Jeseník.

 

Během roku 2015 jsme prováděli rekonstrukci zdravotechniky a ústředního topení v Galerii Kódl v Praze, severní části zámku Ohrada a pavilonu 26 v Bohnicích.

V roce 2016 proběhla výstavba nových bytových domů v Hostivicích pro firmu EUFI, kde jako firma provádíme kompletní rozvody zdravotechniky a ústředního topení. Spolupráce probíhá i nadále v roce 2017, kdy dochází k výstavbě dalších bytových domů.

V září 2016 jsme prováděli rekonstrukci ústředního topení v nemocnici Bulovka, opravy ústředního topení a zdravotechniky pro benzinu ONO.

V roce 2016 proběhla rekontrukce činžovního domu na akci Kaizlovy Sady pro firmu H&F - kde provádíme rozvody ústředního topení a zdravotechniky.

Na konci roku 2016 jsme získali zakázku rekonstrukce české ambasády v Londýně. Rekonstrukce pokračuje i v letošním roce 2017. Jedná se o velikou zakázku za cca Kč 11.000.000,-.

Dále se nám podařilo v letošním roce 2017 získat zakázky typu: rekonstrukce činžovního domu Gorazdova Praha, rekontrukce Restaurace Na Baště na Pražském Hradě, rekonstrukce hotelu Washingtonova Praha, ČS Letňany, rekonstrukce Staré Pošty v Praze. Jednotlivě se jedná o zakázky cca Kč 2.000.000,-.

 

I přes veliké zakázky, které se nám podařilo získat ve výběrých řízení jsme prováděli a nadále i provádíme rekonstrukce bytových jader, rodinných domků a drobné opravy ústředního topení a zdravotechniky.

 

Toto je pouze zlomek výčtu akcí kde jsem pracoval. Snažím se, aby nedocházelo k žádným reklamacím a zákazníci byli s mou firmou spokojeni a rádi se na mě obraceli s další prací a doporučovali mne svým známým.

 


Novinky a rychlé info
Spuštění nových webových stránek (08-3-2011)

Dnes jsme spustili novou podobu webové prezentace. V současné chvíli se stránky zaplňují nejrůznějšími informacemi. V případě, že zde nenajdete to, co Vás zajímá, můžete nás kontaktovat na jednom z telefonních čísel uvedených na kontaktní stránce. Děkujeme.


Hlavní menu


Patička a copyright

o naší společnosti  |  reference  |  fotogalerie  |  poskytované služby  |  kontakty